שיווק ומדיה חברתית

שיווק ומדיה- זהו הלב הפועם של הזרימה בעסק, הכלי להבאת לקוחות, והרבה. באילו זה כלים נשתמש? גוגל אורגני או ממומן, פייסבוק או יוטיוב, אתר או בלוג. הכתיבה השיווקית ועוד אתגרים והחלטות. חשוב לזכור שאלו רק הכלים! לא המטרה.  להמשך קריאה...

ניהול ממוקד

ניהול ממוקד- כספים, תמחור, ניהול הוצאות, תזרים, ניהול עובדים, תפעול ולוגיסטיקה. או במילים פשוטות- איך מנהלים את הכסף ודואגים שיכנס יותר ממה . אני מלווה גם עסקים שנקלעו למשבר. להמשך קריאה...

פיתוח עיסקי

 פיתוח עיסקי- חשיבה קדימה, לאן הולך העסק, שיתופי פעולה, מוצרים חדשים, כיווני התפתחות וצמיחה. חשיבה על העתיד הקרוב, כי על מחר צריך לחשוב כבר היום. להמשך קריאה...

פוקוס אסטרטגיה ופיתוח עיסקי

הזירה העיסקית מתנהלת בתקופה מואצת סוערת ומרגשת יותר מאי פעם. דברים שידענו אתמול הפכו מיושנים היום. ניהול עסקים מזמן לא עובד 'לפי הספר'.  שיווק עסקים וניהול מדיה עוברים טלטלה של שיטות חדשות, ערוצים חדשים ואמיתות חדשות. אין רגע לעצור לקחת אויר.

מנהלים ובעלי עסקים קטנים כגדולים, , מופצצים מידי יום בעשרות פניות ממומחים ובכתבות על חידושים וטרנדים. ממש זירת התגוששות. כולם מנסים ללמד אותנו איך לשווק , איך להתנהל בפייסבוק, בגוגל- ממומן או אורגני, בלינקדאין , באינסטגראם ובפינטרסט , באתר וביוטיוב, איך לכתוב שיווקית, איך להפיק לבד סרטונים ויראליים או איך להשיק קמפיין. כאילו שהכל ‘one-size’  מידה אחת מתאימה לכולם.

 באשר העסק שלך הוא את/ה, והשאיפה שלך היא להיות מומחה בתחום שלך, למקצוענות בתחום שלך. להנאה ולהתרגשות מהיצירה עצמה. וזה אומר להקדיש לכך את כל המרץ והיכולת, לא נותר לך הזמן והיכולת להיות מומחה בשיווק ומדיה חברתית. שיווק וניהול.  

למה לך להשאר לבד עם כל הנטל הזה, לגיטימי לקבל עזרה מקצועית. בדיוק כמו שהלקוחות שלך נעזרים בך ובמומחיות שלך ושל העסק לצרכים שלהם. להמשך קריאה...

dgm2.jpg

 

הקמתי את 'פוקוס אסטרטגיה' בדיוק למטרה הזו. המשימה הינה לשחרר מנהלים ובעלי עסקים לעסוק במומחיות שלהם, להיות בליבה העיסקית שלהם.

למה? כי זו המומחיות שלי, בליווי עיסקי של מקצוענים ומנהלים, כאן אני נהנה ומתרגש ויוצר ומוצא את עצמי. כל אחד והמקצוענות שלו.

שורה תחתונה, בעצם שורה ראשונה, מה יוצא לך?

שקט נפשי וביטחון כלכלי! אלווה אותך להצלחה עיסקית, ביכולות שלך ובמקצוענות שלך, עם הנסיון ועם הידע האינטואיציה והתובנות שלי, בשילוב כוחות לריווחיות לצמיחה ולשקט כלכלי, והכל בתקציב שפוי ובמסלול מהיר, בלי לעגל פינות. לישון טוב בלילה ולקום עם חיוך בבוקר.

כמה מילים עלי- 

שמי עופר גול, יליד תל אביב,  חי ונושם שיווק, עסקים וטכנולוגיה, אוהב את המפגש עם אנשים ועסקים ונהנה לפצח את האתגרים שהם מביאים איתם. בנוסף על עיסוקי כמנטור עיסקי, אני שותף בחברה שמפתחת ומשווקת מוצרי תוכנה יחודיים לארגונים, מעורב במיזמים עיסקיים וחי בסצינת הסטארטאפ המקומית. הליווי העיסקי מוסיף לי את החיבור עם אנשים ועם השוק, אני לומד ומלמד בכל מפגש.

  • מה ההכשרה שלי לסייע לכם?

  • מי הלקוחות שלי?

  • מה זה דורש ממך?

  • איך אני עובד?

  • מה עוד אוכל לעשות למענך?

  • כמה זה יעלך לך?

  • האם אפשר לקנות 'חצי מנה'?

    למענה על השאלות ולהמשך קריאה...